Váš bezpečnostný partner

: +421 903 301 343 : +421 918 699 399

Pohony na automatické brány

Pohony na automatické brány

Pokiaľ máte bránu a nechce sa Vám pri každom príchode domov vystupovať z auta a manuálne otvárať a následne aj zatvárať, potom ste na tejto stránke správne.Pre jednotlivé typy brán Vám navrhneme optimálne typy motorov, poradíme s možným ovládaním (samozrejme okrem klasického diaľkového ovládača) cez domového audiovrátnika, samozrejme v zavislosti na kabelážnych rozvodoch.

Tiež Vám radi poradíme aj pri samotných kabelážnych rozvodoch na jednotlivé elektronické systémy pri Vašich stavbách, pretože sa tak môžete vyhnúť zbytočným problémom v konečnom štádiu dokončovania, keď jednoducho zistíte na aké káble ste v priebehu výstavby pozabudli.

Kontaktujte nás a dohodnite si termín obhliadky Vášho objektu, radi Vás navštívime a pripravíme pre Vás návrh pohonu brán presne podľa Vašich predstáv a potrieb.

Pre Vaše pohodlie ponúkame dodávku montáž a servis diaľkovo ovládaných pohonov na garážové, posuvné alebo krídlové brány značiek EUROMATIC, CAME, FAAC, HORMAN, NICE a iných značiek, ako aj je možná montáž vlastného pohonu zakúpeného zákazníkom.

 

posuvné brány, krídlové brány, garážové brány

posuvné brány, krídlové brány, závory

posuvné brány, krídlové brány

 

 

    • 1pár motor na krídlovú bránu
    • 1pár fotobuniek
    • 2ks diaľkový ovládač
    • 1ks skrinka + elektronika
    • pomocný materiál

 

24 mesačný záručný servis zdarma.

Cena už od 630€ s DPH Vrátane montáže.
V cene je zahrnutá 1x pozáručná odborná kontrola funkčnosti.