Váš bezpečnostný partner

: +421 918 699 399
: +421 903 301 343
facebook:     instagram:

Pohony na automatické brány

Pohony na automatické brány

Pokiaľ sa vám nechce pri každom príchode domov vystupovať z auta, manuálne otvárať a následne aj zatvárať brána, potom ste u nás správne. Pre vaše brány vám navrhneme optimálne typy motorov, poradíme s možným ovládaním (samozrejme okrem klasického diaľkového ovládača).

Ďalšie možnosti otvárania:
Pomocou: mobilnej aplikácie (android, IOS), domového vrátnika, alarmu, kamerového systému….

Tiež Vám radi poradíme aj pri samotných káblových rozvodoch na jednotlivé elektronické systémy pri Vašich stavbách, pretože sa tak môžete vyhnúť zbytočným problémom v konečnom štádiu dokončovania, keď jednoducho zistíte na aké káble ste v priebehu výstavby pozabudli.
Kontaktujte nás a dohodnite si termín obhliadky Vášho objektu, radi Vás navštívime a pripravíme pre Vás návrh pohonu brán, presne podľa Vašich predstáv a potrieb.

Pre Vaše pohodlie ponúkame dodávku montáž a servis diaľkovo ovládaných pohonov na garážové, posuvné alebo krídlové brány značiek EUROMATIC, PROTECO, NICE, COMUNELLO CAME, FAAC, Hörmann, V2, KEY a iných značiek, ako aj je možná montáž vlastného pohonu zakúpeného zákazníkom.

 

Namontujeme, alebo zautomatizujeme:

Posuvné:  samonosné, alebo brány na koľajničke.

Krídlové: jednokrídlové, dvojkrídlové brány

Garážové: segmentové, krídlové, výklopné, alebo rolovacie

Rampy: ( FAAC, CAME, RIB )

 

Okrem montáží a servisov elektrických pohonov na tieto brány, riešime aj ich samotnú montáž a dodávku spomínaných brán.

Taktiež riešime servis a poruchy všetkých druhov brán. ( prasknuté pružiny, odtrhnuté pánty, predraté alebo roztrhnuté lanká… )

V prípade záujmu nás nezáväzne kontaktujte.