Váš bezpečnostný partner

: +421 903 301 343
: +421 918 699 399
facebook:     instagram:

Domové audio – video vrátniky

Domové audio – video vrátniky

Audio a video vrátniky slúžia predovšetkým na to, aby strážil vaše súkromie a pohodlie. Aby nám mohla návšteva od hlavného vchodu do domu ohlásiť, že chce s nami hovoriť, alebo aby sme jej umožnili vstup do domu a otvorili vchodové dvere, alebo bránu.

Pri každej aplikácií starostlivo vyberáme systém, ktorý je vhodný pre daného zákazníka.

Video vrátniky delíme na analógové a digitálne. Podľa spôsobu zapojenia a komunikácie  poznáme:

  • 4+N vodičové,
  • dvojvodičové,
  • IP.

Vrátniky sú k dispozícií od rôznych výrobcov, vzhľadom výhodnosti pomeru výkon – kvalita – cena používame najmä zariadenia nasledujúcich výrobcov:

Audio aj video vrátniky: HIKVISION, EASYDOOR, TESLA, BPT, COMMAX, KOCOM, HYUNDAI, FARFISA …

elektrický vrátnik je vhodný nielen pre domy hromadnej bytovej výstavby, kde prináša možnosť jednoduchej interkomovej komunikácie napr. medzi domovníkom a nájomníkmi (prípadne medzi jednotlivými nájomníkmi) ale aj pre rodinné domy, firmy… . Využitím interkomu tak môžu komunikovať z pohodlia svojho bytu / kancelárie do iného bytu / kancelárie v dome, bez potreby osobného stretnutia, bez použitia verejného (plateného) telefónneho spojenia, alebo bez komunikácie cez elektrický vrátnik od vchodových dverí samozrejme s kožnosťou ovládania el. zámku alebo el. pohonu brány. V náročnejších prípadoch je možné ovládať svoj video vrátnik aj pomocou aplikácie v smartfóne, čo má výhody najmä ak nieste doma.

 

 

Pre bytové domy montujeme elektrické vrátniky značky Tesla od spoločnosti RYS.

 

 

Ak máte požiadavku na konkrétny rozpočet vo Vašom objekte, kontaktujte nás.
Radi Vám poradíme a samozrejme zašleme cenovú ponuku.