Váš bezpečnostný partner

: +421 918 699 399
: +421 903 301 343
facebook:     instagram:

Domové audio – video vrátniky

Domové audio – video vrátniky

Audio – video vrátniky slúžia predovšetkým na to, aby strážili vaše súkromie a pohodlie. Aby nám mohla návšteva od hlavného vchodu do domu ohlásiť, že chce s nami hovoriť, alebo aby sme jej umožnili vstup do domu a otvorili vchodové dvere, alebo bránu.

Pri každej aplikácií starostlivo vyberáme systém, ktorý je vhodný pre daného zákazníka.

Video vrátniky delíme na analógové a digitálne. Podľa spôsobu zapojenia a komunikácie  poznáme:

  • 4+N vodičové,
  • dvojvodičové,
  • IP.

Vrátniky sú k dispozícií od rôznych výrobcov, vzhľadom výhodnosti pomeru výkon – kvalita – cena používame najmä zariadenia nasledujúcich výrobcov:

Audio aj video vrátniky: HIKVISION, EASYDOOR, TESLA, BPT, COMMAX, KOCOM, HYUNDAI, FARFISA …

Elektrický vrátnik je vhodný nielen pre domy hromadnej bytovej výstavby, kde prináša možnosť jednoduchej interkomovej komunikácie napr. medzi domovníkom a nájomníkmi (prípadne medzi jednotlivými nájomníkmi), ale aj pre rodinné domy, firmy… . Využitím interkomu tak môžu komunikovať z pohodlia svojho bytu / kancelárie do iného bytu / kancelárie v dome, bez potreby osobného stretnutia, bez použitia verejného (plateného) telefónneho spojenia, alebo bez komunikácie cez elektrický vrátnik od vchodových dverí samozrejme s možnosťou ovládania el. zámku alebo el. pohonu brány. V náročnejších prípadoch je možné ovládať svoj video vrátnik aj pomocou aplikácie v smartfóne, čo má výhody najmä ak nieste doma. Ovládate a komunikujete s návštevou pomocou internetu a následne im viete vzdialene otvoriť napríklad bránu pre vjazd / výjazd auta do / z objektu, alebo bráničky pre doručenie balíku kuriérom.

 

 

Pre bytové domy montujeme elektrické vrátniky značky Tesla od spoločnosti RYS.

 

 

Ak máte požiadavku na konkrétny rozpočet vo Vašom objekte, kontaktujte nás.
Radi Vám poradíme a samozrejme zašleme cenovú ponuku.