Váš bezpečnostný partner

: +421 903 301 343 : +421 918 699 399

Domové audio – video vrátniky

Domové audio – video vrátniky

Audio a videovrátniky slúžia predovšetkým na to, aby nám mohla návšteva od hlavného vchodu do domu ohlásiť, že chce s nami hovoriť, alebo aby sme jej umožnili vstup do domu a otvorili vchodové dvere.
Na komunikáciu a ovládanie elektrického zámku sa v DDS využívajú len dva vodiče. Dvojvodičový systém je vhodný pre domy hromadnej bytovej výstavby, kde prináša možnosť jednoduchej interkomovej komunikácie napr. medzi domovníkom a nájomníkmi (prípadne medzi jednotlivými nájomníkmi). Využitím interkomu tak môžu komunikovať z pohodlia svojho bytu / kancelárie do iného bytu / kancelárie v dome, bez potreby osobného stretnutia, bez použitia verejného (plateného) telefónneho spojenia, alebo bez komunikácie cez elektrický vrátnik od vchodových dverí samozrejme s mkožnosťou ovládania el. zámku alebo el. pohonu brány. Systém náchádza uplatnenie aj v administratívnych budovách s väčším počtom firiem, ktoré nemajú medzi sebou vybudovanú spoločnú pobočkovú telefónnu ústredňu.

Vrátniky sú k dispozícií od rôznych výrobcov, vzhľadom výhodnosti pomeru výkon – kvalita – cena používame najmä zariadenia nasledujúcich výrobcov:

Videovrátniky: HIKVISION, EASYDOOR, TESLA, COMMAX, KOCOM, HYUNDAI, FARFISA …

Videovrátniky je možné kombinovať s audio – hláskami a tak použiť lacnejšie riešenie na menej frekventovaných častiach objektu. Pri videovrátnikoch je možné použiť nahratie obrazu návštevníka do pamäte a prípadne ho aj nahrať na video.

Pre bytové domy montujeme elektrické vrátniky značky Tesla od spoločnosti RYS.

 

 

Ak máte požiadavku na konkrétny rozpočet vo Vašom objekte, kontaktujte nás.
Radi Vám poradíme a samozrejme zašleme cenovú ponuku.