Váš bezpečnostný partner

: +421 903 301 343 : +421 918 699 399

Kamerové sledovacie systémy

Kamerové systémy

Riešime dodávku , montáž, revízie a kompletný servis kamerových systémov, vrátane vypracovania bezpečnostných projektov.

Kamerové systémy (CCTV – Closed Circuit Television) sa stále viac stávajú nevyhnutnou súčasťou vybavenia supermarketov, obchodných domov, hotelov, mestských centier, verejných inštitúcii, úradov, letísk, priemyselných podnikov, zábavných centier, športových zariadení a všade tam, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a hlavne vyhodnocovanie udalostí buď v reálnom čase alebo z archivácie.

Tieto systémy umožňujú snímať, prenášať, zobrazovať a zaznamenávať obraz (príp. aj zvuk) sledovaného priestoru, čiže monitorovať aktuálnu situáciu a poskytnúť vysvetlenia a dôkazy v prípade neočakávanej udalosti. Výslednú hodnotu obrazu určuje kvalita a detailnosť snímku a preto je veľmi dôležité zvoliť také komponenty kamerového systému, ktoré zodpovedajú požiadavkám náročnosti aplikácie, veľkosti sledovaného objektu, spôsobu spracovania obrazu a prenosu signálu, odolnosti voči poveternostným podmienkam a pod. Všetky uvedené kritéria by potom mali jednoznačne určiť, či je pre daný objekt vhodná analógová alebo IP technológia, záznam na PC alebo DVR, kamery v prevedení antivandal, box, dome, PTZ kamery, s IR alebo LED prisvietením, s pevným alebo varifokálnym objektívom s automatickou clonou alebo zaostrením.

Nie len správna kombinácia vhodných komponentov, ale aj kvalitné a precízne prevedenie práce a nízka cenová realizácia objednávky sú základom úspechu a preto je takúto inštaláciu vhodné zveriť do rúk odborníkov. U nás je samozrejmosťou rýchly záručný aj pozáručný servis samozrejmosťou.

 

Aj na prevádzku kamerového systému sa vzťahuje zákon o ochrane osobných údajov.

Platnosť nového zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov vstupuje do platnosti dňa 25.5.2018 !!!

  • 1ks Digitálny videorekordér
  • 2ks Vonkajšia kamera 5MPX s infra prisvietením
  • 1ks Zdroj pre kamery
  • 1ks HDD 1TB
  • vrátane montáže a oživenia

24 mesačný záručný servis zdarma. Cena už od 600€ s DPH Vrátane montáže.

 

Zabezpečíme pripojenie kamerového systému na videopult centralnej ochrany (VPCO)

VPCO je operačné pracovisko určené, pre monitorovanie, spravovanie, nastavovanie a dohľad nad kamerovými systémami, ktoré sú zostavené na základe komponentov digitálnych video systémv, videowebserverov, IP kamier, kompresných kariet do PC. Vďaka tomu je váš objekt pod neustálou ochranou profesionálov, ktorý neustále vyhodnocujú každé poplachové upozornrnie a tým zabezpečujú bezpečie a konfort Vášho života. V pŕipade oprávneného poplachu sú do vášho objektu vysielané najbližie hliadky, ktoré zaistia Váš objekt a zadržia páchateľa.

Hikvision   Dahua    a ďalšie

 

Nenechávajte bezpečnosť na náhodu. Zabezpečte seba, svojich blízkych a Váš majetok tak, aby ste sa mohli cítiť komfortne a bez obáv. Kamerový systém chráni Vás a Váš majetok, kdekoľvek sa nachádzate.

Ak viete čo sledovať, neváhajte nás kontaktovať a my Vám povieme ako na to…