Váš bezpečnostný partner

: +421 918 699 399
: +421 903 301 343
facebook:     instagram:

Kamerové sledovacie systémy

Kamerové systémy

Riešime dodávku , montáž, revízie a kompletný servis kamerových systémov, vrátane vypracovania bezpečnostných projektov.

Kamerové systémy (CCTV – Closed Circuit Television) sa stále viac stávajú nevyhnutnou súčasťou vybavenia supermarketov, obchodných domov, hotelov, mestských centier, verejných inštitúcii, úradov, letísk, priemyselných podnikov, zábavných centier, športových zariadení a všade tam, kde je potrebné zabezpečiť efektívne stráženie, monitorovanie a hlavne vyhodnocovanie udalostí buď v reálnom čase alebo z archivácie. Samozrejmosťou sú aj v domácnostiach, či už v rodinnom dome, bytovke, byte a podobne.

Tieto systémy umožňujú snímať, prenášať, zobrazovať a zaznamenávať obraz (príp. aj zvuk) sledovaného priestoru, čiže monitorovať aktuálnu situáciu a poskytnúť vysvetlenia a dôkazy v prípade neočakávanej udalosti. Výslednú hodnotu obrazu určuje kvalita a detailnosť snímku a preto je veľmi dôležité zvoliť také komponenty kamerového systému, ktoré zodpovedajú požiadavkám náročnosti aplikácie, veľkosti sledovaného objektu, spôsobu spracovania obrazu a prenosu signálu, odolnosti voči poveternostným podmienkam a pod. Všetky uvedené kritéria by potom mali jednoznačne určiť, či je pre daný objekt vhodná analógová alebo IP technológia, záznam na PC alebo DVR, kamery v prevedení antivandal, box, dome, PTZ kamery, s IR alebo LED prisvietením, s pevným alebo varifokálnym objektívom s automatickou clonou alebo zaostrením.

Nie len správna kombinácia vhodných komponentov, ale aj kvalitné a precízne prevedenie práce a nízka cenová realizácia objednávky sú základom úspechu a preto je takúto inštaláciu vhodné zveriť do rúk odborníkov. U nás je samozrejmosťou rýchly záručný aj pozáručný servis.

 

Priestor monitorovaný

Aj na prevádzku kamerového systému sa vzťahuje zákon o ochrane osobných údajov.

Platnosť nového zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov vstupuje do platnosti dňa 25.5.2018 !!!

 

Zabezpečíme pripojenie kamerového systému na video-pult centrálnej ochrany (VPCO)

VPCO je operačné pracovisko určené, pre monitorovanie a dohľad nad kamerovými systémami. Na tomto pracovisku je 24h dohľad operátora, ktorý v prípade oprávneného poplach vysiela najbližšie hliadky, ktoré zaistia bezpečnosť vášho objektu.

 

Zabezpečujeme kompexnú dodávku a servis nasledovných značiek:

Hikvision     Dahua Technology  a ďalšie …

 

Nenechávajte bezpečnosť na náhodu. Zabezpečte seba, svojich blízkych a Váš majetok tak, aby ste sa mohli cítiť komfortne a bez obáv. Kamerový systém chráni Vás a Váš majetok, kdekoľvek sa nachádzate.

Ak viete čo sledovať, neváhajte nás kontaktovať a my Vám povieme ako na to…