Prenosný mini GSM alarm
Dovolenkové dni by mali byť plné odpočinku, zábavy a predovšetkým by mali byť bez stresu. Veľa dovolenkárom znepríjemnilo ich rekreáciu takzvaní apartmánoví zlodeji, ktorí dokážu vytvoriť na dovolenku nezabudnuteľné spomienky. V dnešnej dobe je automatické že súčasťou dovolenkovej výbavy bývajú: fotoapáráty, notebooky, tablety, telefóny ,poprípade iné cennosti ako napríklad rôzne šperky, nakúpené suveníry alebo hotovosť. Poniektoré dovolenkové destinácie majú v apartmánoch zabudované trezory do ktorých si svoje cennosti môžete odložiť, ale je táto ochrana postačujúca? Vďaka tomu, že dovolenkári strávia na svojich apartmánoch alebo hotelových izbách 1/5 dovolenky, stávajú sa tieto izby lákadlom pre zlodejov. Kým si vy užívate svoje slniečko na pláži alebo na svahu, môže sa v kľude vo vašom apartmáne prehrabávať zlodej.

Ako tomu zabrániť?
V prvom rade je potrebné uvedomiť si, že cenné veci musíte odkladať tak aby ich prípadný zlodej nemal ako na podnose.
Ďalšou z možností je naše prenosné miniatúrne GSM zariadenie, ktoré Vám v prípade nepozvanej návštevy okamžite zavolá . Toto zariadenie má vlastú baterku vďaka ktorej je zariadenie funkčné i v prípade výpadku elektriky. Zariade má zabudovaný mikrofón vďaka čomu je v prípade poplachu schopné odočúvať priestor v ktorom je umiestnené .Aký je postup samotnej inštalácie zariadenia?

Stačí ak ho v objekte len správne umiestnite, pripojíte ho do zásuvky a môžete pokojne odísť…Cena: 145€ s DPHV cene je zahrnuté:

- Miniatúrne GSM zariadenie (v prípade poplachu zavolá na vami nastavené číslo)
- Napájací adaptér
- Slovenský manuál

V prípade ak Vám namontujeme zabezpečovací alebo kamerový systém, automaticky máte možnosť zakúpiť si toto zariadenie za polovicu!

Obe zariadenia môžete použiť aj ako provizorný alarm či už do bytu, kancelárie, garáže, záhradného domčeku, alebo i v odkladacích skrinách (posilňovňa, wellnes, nákupné centrá, lyžiarcke centrá ...)


Zaujala vás naša ponuka? Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať.
Ako sa vy chránite na dovolenke pred zlodejmi?